Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Polak, 17 maja 2008 r. o 11:47
Badyl napisał:
Chcę tylko zauważyć, że jeżeli na prawdę jest większość takich studentów AWF'u jak Ci co piszą w tym poście to jednak świadczy, że AWF ma bardzo niski poziom, przez tych wyżej co piszą przemawia chamstwo. A nie wierzę, że taka jest większość AWF'u. Ale piszą oni, że miasto nie ma zabytków, tylko plac i kościoły otóż ma tylko trzeba się zainteresować miastem a nie szkołą i imprezami. Co do klubów w Białej to ich nie ma bo mieszkańcy w większości to ludzie którzy nie słuchają muzyki klubowej, w ogóle rzadko gdzieś wychodzą(nie pisze tutaj o studentach i osobach niepełnoletnich bo to jest jednak tylko jakaś część ogółu mieszkańców). Co do zarzutu, że to Biała to "wiocha" to szanowni studenci nikt wam tu nie kazał przyjeżdżać i studiować, nie zapominajcie, że jesteście gośćmi w tym mieście a zachowujecie się jakby to był dla was jeden wielki akademik. Dość często pod wpływem alkoholu niszczycie mienie miasta i straszycie zwykłych mieszkańców(nie pisze, że wszyscy ale niestety są takie przypadki). Co do tego, że to była największa impreza w mieście to nie wiem czy nie zauważyliście, że mieszkańców ta impreza nie interesowała, oni słyszeli tylko dudnienie i chamskie zachowania. Jeżeli chcecie być traktowani poważni to sami bądźcie i zachowujcie się poważnie. Nie szczycie się tak waszą szkoła bo Biała to nie tylko AWF, w tym mieście nie jesteście pępkiem świata tylko jedną jego częścią a jeżeli pójdziecie na wojnę z mieszkańcami to ją przegracie. Jeszce nigdy w tak długiej historii AWF'u i Białej nie było tak złych stosunków i relacji między mieszkańcami a studentami. Nie wiem czy na prawdę "jakość" studentów się obniża czy też Ci zwykli nie udzielają się a wypowiada się margines który niestety przynosi hańbę całemu wydziałowi.
Rozumiem Cie jak najbardziej, ale przeczytaj posty od poczatku i przyjzyj sie kto zaczal pierwszy miec zarzuty i stosowac chamskie slownictwo... na chamstwo odpowiadam chamstwe...to wszysto co napisales to prawda... jednak impreza nie byla organizowana z zamiarem narobienia mieszkancom na zlosc... Juwenalia byly zorganizowane na wieksza skale specjalnie po to aby miasto rowniez moglo sie pobawic, ze studentami. Natomiast mieszkancom zabraklo wyrozumialosci co do imprezy organizowanej raz do roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno o wyruzumiałość jeśli ktoś wrócił np z pracy i ma następnego dnia na 6rano wstać i iść znow do roboty i jest się zmeczonym a tu łupie muzka prawie do rana lub ktoś małe dziecko ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korona Ci z glowy nie spadnie, jezeli raz w roku sie nie wyspisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Białej i studiuję na Awfie:) i się bardzo z tego ciesze:P nie jestem ani głupia,ani nienormalna. Awf to uczelnia na poziomie,i co z tego,ze jest wydziałem Awfu w Warszawie?? my się przez to gorsi nie czujemy:) W wielu dziedzinach mamy lepsze wyniki niż warszawski awf...nie wierzysz to przyjdź do Nas i sprawdź, a nie tylko wyrażasz krytyczne zdanie...nie podoba się to nie oceniaj i nie obrażaj, to świadczy tylko o twoim poziomie intelektualnym.Juwenaliaa były super(szkoda,ze tak krotko trwały:P) Co roku w białej organizowane jest POŻEGNANIE LATA,mieszkam nie daleko lotniska i nie narzekam na hałas, ani na to ze "szklanki mi w szafce skaczą". Ludzie bądźcie wyrozumiali, juwenalia trwają tylko dwa dni, czy to tak dużo??żeby coś osiągnąć trzeba kompromisów,a nie wzajemnych oskarżeń..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jestem studentem AWF w Białej Podlaskiej, kierunek wychowanie fizyczne magisterskie. Tak, jestem z wiochy, gdzie jednak ten wczesniej wspomniany PKS sie zatrzymuje i dzięki temu mogę dojechać do Waszego miasta (bo jestem tutaj gościem-jak juz ktoś wcześniej zauważył). Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że poniżanie studentów przez mieszkańców Białej Podlaskiej świadczy negatywnie o samych mieszkańcach. Nazywacie nas tumanami, piszecie, że zaliczamy fizjologię, anatomię, biochemię czy inne przedmioty z tej "półki" tylko w zarysie. Zapraszam w takim razie tych Panów, niech spróbują zaliczyć chociażby to! Chciałbym tu uświadomić teraz tych, którzy o studiowaniu na tego tupu uczelniach nie mają zielonego pojęcia.Nie tylko ja uważam że jest to jeden z najtrudniejszych kierunków. Dlatego, że: są to studia o charakterze interdyscyplinarnym, czyli połączenie nauk z różnych dziedzin (wcześniej wymieniane nauki, a także biomechanika /fizyka+matematyka/i inne, nauki humanistyczne /pedagogika, psychologia, socjologia, historia i inne/, zajęcia ruchowe + metodyka nauczania i wiele innych; nikt również nie bierze pod uwagę tego, że poza nauką są jeszcze zajęcia ruchowe /tych, którzy najwięcej krzyczą zapraszam na tydzien na nasza uczelnie. Plan zajęć - 3x1h30min zajęć ruchowych o wysokiej intensywności,a później jeszcze "dziobanie" do kolosa np. z anatomii kiedy oczy same się zamykają ze zmęczenia/. W sumie nie dziwię się, że niektórzy uważają nas za tumanów, bo to pewnie ludzie, którzy godzinami przesiadują w necie... A ja jestem dumny, że mogę studiować na takiej uczelni, bo dowiedziałem sie co to znaczy KALOS AGATOS i że to jest właśnie przewaga studentów AWF nad tymi, "nieświadomymi", bo uważam, że większość z tych spraw wywodzi się właśnie z braku wiedzy i świadomośći na ten temat. Zgadzam się również z tym i wiem,że zdarza się czasami,że studenci demolują miasto. To przykre tym bardziej,że w przyszłości mają to być pedagodzy, ale uważam, że procent demolujących miasto studentów jest taki sam, jak procent demolujących miasto samych mieszkańców białej, wiec nie można oskarżać tylko tych przyjezdnych (w sumie tak jest najłatwiej...). Kolejna sprawa to to, że pochodzą oni z różnych środowisk-to też ma jakiś wpływ. Mógłbym poruszyć jeszcze wiele spraw, uświadomić, ale jest juz późno. czas spać. Pozdrawiam studentów i mieszkańców Białej Podlaskiej. Elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko, idź spać... uświadamiaj swoich rodziców na jakie to ciekawe i trudne studia poszedłeś. A potem ćwicz, ćwicz... bo praca na zmywaku czy budowach w G.B. jest bardzo trudna i ciężka.... A studia na AWF charakteryzują się tym, że są właśnie o wszystkim i o niczym. Nic dziwnego, że w PRL AWF był wylęgarnią kadr dla SB i milicji obywatelskiej i wiadomo, jakie kawały chodziły o nich... np taki który oddaje wszystko o potencjale: - dlaczego milicjanci chodzą trójkami? Bo jeden umie czytać, drugi pisać, a trzeci to ochrona uczonych... ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uzwazam iz nie mozna osadzac tych co poszli na AWF poniewaz pewnie czesc z nich miala bardzo dobre wyniki z nauki, matury i mogli by sie dostac na lepsze uczelnie. widac pasjonowal ich ten kierunek i ta forma ksztalcenia sie. a na zmywaki jada rowniez tacy co skaczyli lepsze szkoly na wyzszym poziomie. zreszto pewnie czesc mieszkancow krytykujacych studnentow zarabia tyle co bedzie zarabiac w przyszlosci absolwent AWFu wiec nie ma co unosic sie tylko zastanowic nad tym ze ponizanie kogos i ublizanie mu swiadczy o kulturze i o inteligencji. podejrzewam ze czowiek madry z dobrym wyksztalceniem kulturalny nie obzywal kogos od deb***i itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym że tam idą Ci z dobrymi wynikami z nauki i matury to bym się zastanowił bo znam przypadki gdzie mój ''znajomy '' jest noga ze wszystkiego w szkole a jeśli chodzi o sport a konkretnie jedną dyscyplinę to go wzieli na AWF . Tak to bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów bedzie wesolo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i było fajnie nie wiem...imprezowałam w innych miastach...Mam na mysli Lbn. Tam to są dopiero juwenalia przemarsz studentów wszystkich uczelni przez miasto...to jest przezycie...a tu w białej jeszcze miasto nie dorosło na tyle żeby urządzic taką imprezę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
StudentkaPWSZ napisał:
Może i było fajnie nie wiem...imprezowałam w innych miastach...Mam na mysli Lbn. Tam to są dopiero juwenalia przemarsz studentów wszystkich uczelni przez miasto...to jest przezycie...a tu w białej jeszcze miasto nie dorosło na tyle żeby urządzic taką imprezę...
Koleżanko a może ta Twoja pożal się Boże uczelnia(prywatny folwark Jozina z Białej) nie dorosła do takich imprez.Co roku juwenalia są bardzo udane i były urządzane jeszcze wtedy kiedy na terenie Twojej uczelni pracowały maszyny do produkcji tkanin.Nie podoba się to obowiązku uczestnictwa nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
A Ty nie umiesz posługiwać się polską mową tłumoku z AWF. Co to za studia, gdzie dają mgr za robienie przysiadów i pompek.Sama wiocha zjeżdża się na te studia i napakowane deb***e z Białej.Pozdrawiam was analfabeci z AWF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIOCHĄ tO WŁASNIE WIDAC KTO JEST :)HEHEHEEHE ZAL ZA d*** SCISKA SŁUCHAJAC TAKICH PŁYTKICH WYPOWIEDZI :)A TY PEWNIE NIE POTRAFISZ ZROBIC ANI JEDNEJ POMPKI I PRZYSIADU SKORO TAK TWIERDZISZ MALY PUSTY MOZGU:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='EWA MATYSIAK' date='23.06.2009, 17:58:17' post='143448'] WIOCHĄ tO WŁASNIE WIDAC KTO JEST :)HEHEHEEHE ZAL ZA d*** SCISKA SŁUCHAJAC TAKICH PŁYTKICH WYPOWIEDZI :)A TY PEWNIE NIE POTRAFISZ ZROBIC ANI JEDNEJ POMPKI I PRZYSIADU SKORO TAK TWIERDZISZ MALY PUSTY MOZGU:):) [/quote Jak intensywnie należy używać mózgu do robienia pompek lub przysiadów , pewnie po tym ćwiczeniu głowa boli cały dzień. Ja mieszkam na wsi i nie ukrywajmy większość społeczeństwa pochodzi ze wsi i co inteligencja zależy od miejsca urodzenia jak ktoś mieszka w Międzyrzecu to jest bardziej inteligentny od mieszkańca Porosiuk. Ja dzielę ludzi po prostu na" dwie kategorie mądrych i głupich" . Pozdrawiam i życzę przyjemnych wakacji. To pisał ja Pawlak z akcentem na "a".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...